Održan projektni sastanak u Berlinu [23-24.02.2018.]

Dvodnevni radni sastanak Trans2Work projektnog tima koji je organizovala agencija DEKRA Akademie GmbH održan je 23. i 24. februara 2018. godine u Berlinu, Njemačka. Ovom sastanku je prisustvovao tim sa Univrziteta Crne Gore, Pomorskog fakulteta Kotor, u sastavu: doc. dr Špiro Ivošević, doc. dr Tatijana Dlabač, doc. dr Senka Šekularac-Ivošević i MSc Maja Škurić.

Projektni sastanak je organizovan u okviru radionice za obezbjeđenje kvaliteta projektnih aktivnosti i obuhvatio je niz tačaka, kao što su:

• Interna evaluacija: Prezentacija koncepta obezbjeđenja kvaliteta projektnih aktivnosti,
  • Interna evaluacija: Rezime svih rezultata interne evaluacije i njihova implementacija,
  • Eksterna evaluacija: Prezentacija koncepta eksterne evaluacije, predstavljanje analize eksterne evaluacije u okviru Trans2Work projekta i njena implementacija,
  • Metodološka podrška u realizaciji petog radnog paketa (WP 5): Evaluacija baze podataka / SWOT analiza.

Takođe, na ovom radnom sastanku su obavljene i dodatne konsultacije sa predstavnicima partnerskih institucija na projektu i pripreme za mobilnost studenata u okviru programa Special Mobility Strand.