Gostujuće predavanje ETO oficira

Oficir elektrotehnike (1st Electrical Engineer) na brodovima za kružna putovanja morem kompanije Royal Caribbean International, MSc Nikola Marvučić iz Bara će u četrtak, 30. aprila 2020. godine, sa početkom u 16:00 putem Skype održati  gostujuće predavanje za studente druge i treće godine akademskih studijskih programa Pomorska elektrotehnika i Brodomašinstvo. Studentima će biti prikazan jedan od najsavremenijih brodskih dizel električnih pogona sa pripadajućom tehničkom dokumentacijom i električnim nacrtima i šemama.

Nikola Marvučić je završio osnovne i master studije Elektrotehničkih i komunikacijskih tehnologija u pomorstvu na Sveučilištu u Dubrovniku, a u periodu od novembra 2013. do januara 2015. je bio angažovan na Pomorskom fakultetu Kotor kao stručni saradnik na grupi predmeta vezanoj za oblast Brodske elektrotehnike.

Odgovarajući link za predavanje je objavljen na Moodle portalu u okviru predmeta Brodska mjerenja.