Finalna online promocija za upis

Prodekan za razvoj i inovacije i član Komisije za upis na Pomorskom fakultetu Kotor prof. dr Tatijana Dlabač je u petak, 26. juna 2020. godine gostovala u Emisiji za pomorce na Radiju Crne Gore.

Razgovor je bio posvećen svim važnim informacijama koje su vezane za upis brucoša. Novina na Univerzitetu Crne Gore je da je ove godine prvi put mogućen elektronski upis. Detaljne informacije se nalaze u Konkursu koji je objavljen na sajtu Univerziteta i Fakulteta.

Pomorski fakultet Kotor je počev od 24. aprila pa do 24. juna 2020, godine, svake srijede u 12h, organizovao online promocije vezane za upis. Ovom prilikom obavještavamo sve zaintersovane da će INFO dan i završna online promocija Pomorskog fakulteta Kotor na kojoj će biti razjašnjeni svi detalji upisa biti u ponedeljak, 29. juna 2020, godine u 12:30.

Onlajn promocije moguće je pratiti preko sljedećeg linka:

Join Zoom Meeting https: //us04web.zoom.us/j/9160380364?pwd=ZlJZZWVvUFVoSEJQZkltSTdqRTRHdz09

Password: 85330