Kako do prvog ukrcaja?

Pomorski fakultet Kotor aktivno radi na informisanju svojih studenata i članova alumni baze o svim važnim koracima koji se tiču njihovog povezivanja sa privrednim subjektima i mogućnostima i načinima dolaska do zaposlenja. Tema koja je uvijek aktuelna je prvi ukrcaj na brod i odrađivanje kadetskog staža. Stoga Pomorski fakultet Kotor, kao jednu u nizu aktivnosti na tu temu, organizuje i posebnu onlajn prezentaciju putem aplikacije Zoom naredne srijede, 15. jula 2020. godine sa početkom u 13 časova. Gospodin Janko Milutin, kapetan duge plovidbe i predsjednik Skupštine Udruženja Agencija za posredovanje pri zapošljavanju pomoraca našim studentima i alumnistima će održati prezentaciju na temu prvog ukrcaja i podijeliti sa njima korisne informacije i sugestije u vezi sa pripremom dokumentacije, razgovora za posao, polaganja odgovarajućih testova za provjeru znanja, kao i moguće rizike s kojima se budući pomorci tom prilikom susreću.

Ove i naredne aktivnosti Pomorskog fakulteta Kotor usklađene su i sa ciljevima međunarodnih projekata u kojima fakultet učestvuje, među kojima je trogodišnji BLUEWBC projekat Erasmus + programa koji je započet 15. januara 2020. godine.

Prezentaciju je moguće pratiti preko linka:

Password: 8nv83u