Priprema dokumentacije za prvi ukrcaj

Na Pomorskom fakultetu Kotor se nastavljaju aktivnosti vezane za informisanje studenata i članova alumni baze o svim važnim koracima koji se tiču njihovog povezivanja sa privrednim subjektima i mogućnostima i načinima dolaska do zaposlenja. O pripremi dokumentacije za prvi ukrcaj na brod i odrađivanje kadetskog staža će preko onlajn prezentacije putem aplikacije Zoom u utorak, 21. jula 2020. godine sa početkom u 10 časova sve zainteresovane informisati gospodin Boro Lučić, kapetan duge plovidbe. Gospodin Lućić je predstavnik agencije Lucic Marine Services koja pripada Udruženju Agencija za posredovanje pri zapošljavanju pomoraca.

Ove i naredne aktivnosti Pomorskog fakulteta Kotor usklađene su i sa ciljevima međunarodnih projekata u kojima fakultet učestvuje, među kojima je trogodišnji BLUEWBC projekat Erasmus + programa koji je započet 15. januara 2020. godine.

Prezentaciju je moguće pratiti preko linka:
Password: 8nv83u