Konkurs za upis na akademske postidplomske magistarske jednogodišnje studije

Univerzitet Crne Gore, Pomorski fakultet Kotor, raspisuje

K O N K U R S

Za upis na akademske  postdiplomske magistarske jednogodišnje studije na studijskim programima Menadžment u pomorstvu i Pomorske nauke za studijsku 2020/21. godinu:

Menadžment u pomorstvu      20 studenata

Pomorske nauke                      20 studenata

Na konkurs se mogu prijaviti kandidati koji su stekli diplomu osnovnih akademskih  (240 ECTS kredita) ili osnovnih i specijalističkih  akademskih studija (180 +60 ECTS kredita) i to za studijski program Menadžment u pomorstvu iz oblasti društvenih nauka, a za studijski program Pomorske nauke iz oblasti tehničkih nauka.

Iznos školarine po semestru je 750,00€.

Prijave na konkurs podnose se studentskoj službi   Pomorskog fakulteta Kotor 5. 10. (ponedjeljak) i 6. 10.(utorak), u terminu od 10,00 do 12,00 časova.

Upis kandidata će se vršiti u skladu sa Pravilima studiranja  na postdiplomskim studijama.

Postupak upisa  se realizuje 9. i 10.10. 2020. godine, nakon čega  počinje nastava na ovim studijama.

Kandidati su prilikom prijave na konkurs dužni priložiti sljedeća dokumenta:

- popunjenu prijavu (dobija se na Fakultetu);

- biografiju;

-ovjerenu kopiju diplome o završenim osnovnim i specijalističkim studijama, ako su završili Pomorski fakultet Kotor;

-original diplome o završenim studijama na  drugom fakultetu, na uvid, uz dostavu ovjerene kopije diplome;

-  uvjerenje o položenim ispitima na četiri godine studija;

-  dokaz o znanju jednog stranog jezika;

- kopiju lične karte.

NAPOMENA: Priznavanje inostanih diploma vrši se u posebnom postupku  na Pomorskom fakultetu Kotor.

Adresa Pomorskog fakulteta Kotor: Put I bokeljske brigade 44, Kotor