Važno obavještenje vezano za plaćanje školarine

Obavještavaju se studenti da poslednja rata školarine za zimski semestar studijske 2021/2022. godine mora biti izmirena najkasnije do 20. decembra 2021. godine (zaključak upravnog odbora UCG broj 02/325 od 17.09.2021. godine).

Studenti su obavezni dostaviti dokaz o uplati u prostorijama studentske službe u vrijeme radnog vremena sa strankama ili na e-mail referentima za studentska pitanja za studijske programe i to:

• za studijske programe Nautika i pomorski saobraćaj, Pomorska elektrotehnika, Nautika, Pomorske nauke (osnovne, specijalističke i master studije) tnada@ucg.ac.me
  • za studijske programe: Menadžment u pomorstvu i logistika, Menadžment u pomorstvu (na svim nivoima studija)  i Brodomašinstvo  jtarle@ucg.ac.me

Prilikom uplate školarine obavezno upisati broj indeksa, naziv smjera, nivo studija i JSK (jedinstveni kod studenta).

Svu odgovornost uslijed neizvršenja svojih obaveza po ovom obavještenju snosiće student.