Prijava ispita za septembarski rok

Prijave ispita za septembarski rok studentska služba Pomorskog fakulteta Kotor obavljaće od 12.07.2021. godine do 18.07.2021. godine.

PROCEDURA PRIJAVE:

Potrebno je preuzeti formular za prijavu ispita koji se nalazi u prilogu ove objave te uredno popuniti tražene podatke i potpisati formular.
Navesti naziv fakulteta, studijski program, broj indeksaJSK broj (broj JSK ima pet oznaka).

Potrebno je uplatiti 5 € po ispitu, u skladu  sa odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore na žiro-račun Pomorskog fakulteta Kotor br. 510-227-38.

NAPOMENA ZA STRANE STUDENTE:

Strani studenti mogu izvršiti plaćanje školarine putem  instrukcije za devizno plaćanje koje se nalaze u prilogu ove objave. Prilikom uplate obavezno navesti naziv fakulteta, studijski program, broj indeksa i JSK broj (broj JSK ima pet oznaka).

PRIJAVA ISPITA ELEKTRONSKIM PUTEM:

Ispite je moguće prijaviti i elektronskim putem. Potrebno je popunjeni formular skenirati zajedno sa uplatnicom i poslati kao JEDAN dokument (ne veći od 5MB) referentima studentske službe na sledeće mail adrese:

tnada@ucg.ac.me (za studijske programe Nautika i pomorski saobraćaj, Pomorska elektrotehnika  i  Pomorske nauke) i
jtarle@ucg.ac.me (za studijske programe Brodomašinstvo, Menadžment u pomorstvu, Menadžment u pomorstvu i logistika).

Studenti ne mogu prijaviti ispite za septembarski rok ukoliko nisu izmirili zaostalu školarinu.