Elektronsko potpisivanje ugovora: Kontakt brojevi za pomoć

Univerzitet Crne Gore je omogućio digitalni servis – elektronsko potpisivanje ugovora o studiranju.

Riječ je poslednjem koraku u postupku upisa, koji slijedi nakon elektronske prijave i predaje originalnih dokumenata u studentske službe.

Važni preduslovi za digitalno potpisivanje ovog ugovora su:

Na platformi upisi.edu.me detaljnim upustvom je objašnjeno, u postupnim koracima, kako se ugovor potpisuje elektronskim putem.

Ukoliko kandidati, i nakon ispoštovane procedure objašnjene na stranici Aktiviraj ličnu kartuimaju problema sa aktivacijom, za pomoć se mogu obratiti na broj 067 286 750 - Službi za informacione komunikacione tehnologije, informacionu bezbjednost i sisteme tehničkog nadzora Ministarstva unutrašnjih poslova.

Za eventualne probleme sa korišćenjem platforme upisi.edu.me kontakt je 020 414 236, dežurna služba Unverziteta Crne Gore.

Korisni linkovi: