Praktična obuka na š/b Jadran

Pomorski fakultet Kotor, zajedno sa Mornaricom Vojske Crne Gore, organizuje jednodnevnu praktičnu obuku studenata na školskom brodu Jadran u petak, 17. novembra 2023. godine. Obuka bi se sprovela na krstarenju od Bara do Tivta. Molimo sve zainteresovane studente III godine studija, sa studijskih programa: Nautika i pomorski saobraćaj, Brodomašinstvo i Pomorska elektrotehnika da se prijave da učestvuju. Prijava se vrši slanjem: imena i prezimena, studijskog programa, broj indeksa i skenirane lične karte (ili stane pasoša sa podacima) na e-mail: plovidba@live.ac.me.

Pomorski fakultet će organizovati transport od Kotora do Bara (polazak iz Kotora u 7:00 sati) i od Tivta do Kotora (povratak oko 14:00 sati). Mjesto polaska autobusa iz Kotora za Bar biće naknadno objavljeno.