Raspored ispita za zimski semestar studijske 2019/20. godine

U prilogu se nalazi raspored ispita za zimski semestar studijske 2019/20. godine.

Ispit iz Sociopsihoilogije pomoraca odrzace se kod prof. Nataše Krivokapic na FTH u Kotoru, dana 16. i 30. januara u 11 h., ucionica, Pi ili P2

Ispit kod prof dr Srećka Favra, predmet Tehnologija jahti i marina, održaće se 23. januara u 10 h i 3. februara  u 09 h.

Ispit kod prof dr Labovic, Menadžment pomorskih resursa, Menadzment i logistika V semestar odrzace se 24. i 31. januara u 12 h., M3

Ispit iz predmeta Fizičko vaspitanje održaće se 3. februara u 9h, a ne 13. januara kako je to ranije naznačeno.

Mole se studenti da redovno provjeravaju Oglasnu tablu Fakulteta i raspored ispita ukoliko dođe do izmjena termina na predmetu.