Rok za plaćanje školarine za zimski semestar

Na osnovu odluke Upravnog  Odbora  UCG  broj: 02-315  od  17.09.2020. godine,  studenti  su u obavezi da izmire drugu ratu školarine  za zimski semestar školske 2020/21. godine  najkasnije  do 20.novembra 2020.godine.

Ukoliko su spriječeni da lično predaju potvrdu o uplaćenoj školarini, studenti istu mogu poslati na email (studijski programi: Brodomašinstvo, Menadžment u pomorstvu i Menadžment u pomorstvu i logistika )na email adresu  jtarle@ucg.ac.me , a za studijske programe Nautika i pomorski saobraćaj, Pomorska elektrotehnika, Nautika  i Pomorske nauke na  e-mail adresu tnada@ucg.ac.me .

Napomena: Obavezno upisati JSK u rubriku (poziv na broj odobrenja) koja se nalazi ispod  žiro računa na uplatnici.