Obezbjeđivanje prvog ukrcaja kadeta i asistenata, Pomorski fakultet Kotor 2019

POZIV

U cilju obezbjeđivanja prvog ukrcaja kadeta i asistenata, Pomorski fakultet Kotor organizuje selekciju kandidata prema sljedećem uputstvu:

Do 1. aprila 2019. godine svi zainteresovani studenti Pomorskog fakulteta Kotor mogu dostaviti sljedeće podatke:
a. Personalni CV (Europass forma) – (dokument 01. CV Petar Petrovic)
b. Motivaciono pismo – (dokument 02. Motivation letter Petar Petrovic)
c. Skeniranu potvrdu o položenim ispitima – (dokument 03. PFK Status Petar Petrović)
d. Dopunu dokumenata (sva neophodna dokumenta za prvi ukrcaj koja posjedujete treba da skenirana u pdf formatu budu objedinjena u jednom dokumentu i dostavljena kao - dokument 04. Sertifikati Petar Petrovic)

Sve podatke je potrebno poslati na email adresu ukrcaj.pfk@ac.me u vidu zip dokumenta sa imenom i prezimenom (forma - petarpetrovic.zip).

Shodno planu aktivnosti na fakultetu, planirani su sljedeći intervjui za ukrcaj na nekoliko kompanija (BS, Nord Reiderei, Dabinovic, ...)

Prije završnog intervjua koji ce predatavnici kompanija obaviti sa studentima, Pomorski fakultet će organizovati preliminarne intervjue sa kandidatima kako bi odabrao one koji će biti intervjuisani.

Pomorski fakultet Kotor