Termini održavanja popravnih kolokvijuma iz predmeta "Računari i Informatika u Pomorstvu"

Popravni PRVI kolokvijum iz predmeta "Računari i Informatika u Pomorstvu" održat će se u četvrtak, 12. Decembra 2019. godine, sa početkom u 10:00 sati.

Popravni DRUGI kolokvijum iz predmeta "Računari i Informatika u Pomorstvu" održat će se u četvrtak, 12. Decembra 2019. godine, sa početkom u 10:45 sati.

Popravni kolokvijumi će se održati u računskom centru Pomorskog fakulteta Kotor.

Napomena: Po pravilu, jedan student može obnoviti jedan od dva kolokvijuma. Samo u izuzetnim situacijama (kada student može dokazati da je u redovnim terminima bio spriječen da izadje na oba kolokvijuma), student može odnoviti oba kolovijuma.