Obavještenje za studente studijskih programa Nautika i Brodomašinstvo

Obavještavaju se studenti studijskog programa Brodomašinstvo da će se nastava iz predmeta Fizičko vaspitanje I realizovati u sali Osnovne škole “Narodni heroj Savo Ilić” u Dobroti po sljedećem rasporedu:

Srijeda, 18. oktobar 2017. godine:

• I grupa od 12.15h do 13.15h (studenti sa brojem indeksa od 1/16 do 40/16);
  • II grupa od 13.15h do 14.15h (studenti sa brojem indeksa od 41/16 do 51/12).

Studenti u obavezi da ponesu sportsku opremu: šorts, majica ili trenerka, i sportske patike i da dođu najmanje 5 minuta prije predviđenog termina da se presvuku u svlačionicama u sklopu fiskulturne sale.

Na osnovu prisustva za dan 18. oktobar 2017. godine, biće napravljen raspored po grupama, koji će važiti do kraja semestra.

Obavještavaju se studenti studijskog programa Nautika da će se nastava iz predmeta Fizičko vaspitanje realizovati u sali Osnovne škole “Narodni heroj Savo Ilić” u Dobroti po sljedećem rasporedu:

Srijeda, 18. oktobar 2017. godine:

• I grupa od 14.15h do 15.15h (svi studenti).

Predmetni nastavnik

Doc. dr Danilo Bojanić