Projektni tim Nautica CBC Pomorskog fakulteta Kotor održao bilateralni sastanak sa Fakultetom za biznis i turizam Budva

Pomorski fakultet Kotor Univerziteta Crne Gore, koji je jedan od partnera na projektu NAUTICA CBC, organizovao je u Budvi 23. novembra 2021. godine bilateralni sastanak sa predstavnicima Fakulteta za biznis i turizam Budva, ciljnom grupom u domenu institucija visokog obrazovanja i istraživanja.

Članovi projektnog tima Pomorskog fakulteta Kotor, na čelu sa dekanom Prof. dr Špirom Ivoševićem predstavili su NAUTICA CBC projekat u pogledu glavnih ciljeva, planiranih aktivnosti i očekivanih rezultata. Ovom prilikom pozvali su profesore i studente Fakulteta za biznis i turizam Budva da učestvuju u predstojećim projektnim aktivnostima osposobljavanja (A.T.1.6.) kako bi stekli nova i proširili postojeća znanja i iskustva iz oblasti upravljanja kvalitetom u nautičkom turizmu.

Zaključeno je da će ova saradnja unaprijediti kvalitet rezultata projekta NAUTICA CBC i stvoriti osnove za buduće zajedničke aktivnosti.