Otvoren je poziv za prijave za stipendije u okviru BOSE SCHOLARSHIP programa za akademsku 2024/25

Otvoren je poziv za prijave za stipendije u okviru <span class="CyrLatIgnore">BOSE SCHOLARSHIP</span> programa za akademsku 2024/25

Best of the South-East Scholarship je program stipendiranja koji je pokrenula  Steiermärkische Sparkasse, u saradnji sa Montanuniversität Leoben, Karl-Franzens-Universität u Gracu, Kunstuniversität u Gracu i TU Grac. Program obuke i obrazovanja organizuje se za talentovane studente iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore i Sjeverne Makedonije.

Stipendiranje traje 12 mjeseci i uključuje:

• Stipendiju od 1000 € mjesečno tokom cijele godine (sponzor Steiermärkische Sparkasse)
  • Program mobilnosti u trajanju od 2 semestra - Montanuniveristät Leoben (zimski i ljetnji semestar)
  • Obuku ili stažiranje u trajanju od 2 mjeseca (jul i avgust).

Rok za prijavu za akademsku 2024/25 je 20. decembar 2023. godine, a više informacija možete naći na veb stranici: