OBAVJEŠTENJE o upisu na master studije

OBAVJEŠTENJE ZA KANDIDATE O I UPISNOM ROKU NA DVOGODIŠNJE  MASTER STUDIJE

Prijave na konkurs se predaju studentskoj službi Metalurško-tehnološkog fakulteta 29. septembra 2022. godine od 11h do 14h.

Potrebna dokumentacija: - originalna diplomu ili uvjerenje o završenim osnovnim studijama - kopija biometrijske lične karte, a za strance odgovarajuća lična isprava koja se izdaje u skladu sa posebnim propisom.   Stranac podnosi i dokaz o poznavanju jezika na kome se izvode studije, izuzev u slučaju kada je završio osnovne studije na jednom od jezika koji su u službenoj upotrebi u Crnoj Gori.

Prijavljeni kandidati polažu prijemni ispit 30. septembra 2022. u 9h u sali 208-Zgrada tehničkih fakulteta.