Upitnik o interesovanju mladih

Poštovane kolege studenti,

Univerzitet Crne Gore učestvuje kao partner u pripremi projektne prijave iz programa <span class="CyrLatIgnore"> ERASMUS+ Virtual Exchanges in Higher Education and Youth </span>. Ovaj projekat ima cilj unapređenje procesa virtualne razmjene studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja između visokoškolskih ustanova Zapadnog Balkana (ZB) i Evropske unije (EU), koristeći savremene komunikacione tehnologije s posebnim naglaskom na razvoju 3D virtualnnih prezentacija. Fokus je na razmjeni iskustava, prenosu znanja i razmjeni najboljih praksi između visokoškolskih institucija EU i Zapadnog Balkana.
U cilju kreiranja što uspješnije projektne prijave, potrebna nam je informacija za koje oblasti su mladi najviše zainteresovani, a tiču se: sticanja digitalnih vještina, usavršavanja raznih drugih vještina kao i razumjevanja sebe i drugih. Teme koje su u ponudi su proglašene izuzetno važnim za tržište rada 21. vijeka. Molimo vas da popunite ovaj kratak upitnik za čije popunjavanje je neophodno odvojiti samo nekoliko minuta.

Anketa je anonimna!
Anketu je potrebno popuniti do utorka, 18.4.2023, godine do 19h.

Anketa je na ovom linku.