EACH program Master studija (Analiticka Hemija)

Dijelimo sa Vama preporuku naše bivše studentice, Lelević Aleksandre. Poruku Vam prenosimo u cjelosti:

Dijelim sa Vama informaciju o sjajnom programu Master studija koji može biti jako interesantan Vašim studentima. Kako sam i sama alumna ovog programa, sa sigurnošću mogu da svjedočim o kvalitetu i mogućnostima nastavka studija (ili zaposlenja) u inostranstvu nakon završetka jednog ovakvog programa. Program je organizovan tako da je prva godina u Estoniji na Univerzitetu u Tartu-u, a druga godina zavisi od izabranog "study track-a" i moze biti u Francuskoj, Švedskoj ili Finskoj.

Stipendija je kompetitivna i iznosi 1000 evra mjesečno. Srdačno preporučujem svim Vašim studentima i mojim bivsšm kolegama da se obavijeste na sledćem linku o "admission requirements" i ostalim detaljima:

The 2019 admission to the EACH programme is open!

Veliki pozdrav,

Aleksandra Lelević