KONKURS ZA DODJELU STIPENDIJA NAJBOLJIM STUDENTIMA ZA STUDIJSKU 2017/2018. GODINU

KONKURS ZA DODJELU STIPENDIJA NAJBOLJIM STUDENTIMA  ZA STUDIJSKU 2017/2018. GODINU

JP „Regionalni vodovod Crnogorsko primorje“ dodjeljuje 7 stipendija studentima osnovnih i specijalističkih akademskih studija u Crnoj Gori. Stipendiraće se 7 studenata, državljana Crne Gore, i to prioritetno po jedan iz opština Crnogorskog primorja: Bar, Budva, Kotor, Tivat, Herceg Novi i Ulcinj. Ukoliko studenti iz opština Crnogorskog primorja ne budu ispunjavali uslove, stipendija će biti dodjeljena studentima iz drugih opština Crne Gore.

Stipendiraće se studenti Univerziteta Crne Gore, koji pohađaju sljedeće univerzitetske jedinice: Elektrotehnički fakultet (smjer Energetika i Automatika), Mašinski fakultet (smjer Energetika), Građevinski fakultet (smjer Hidrotehnika), Metalurško –tehnološki fakultet (smjer Hemijska tehnologija) i Ekonomski fakultet (studije Ekonomije).

Detaljnije u prilogu obavještenja.