Vebinar u okviru Erasmus+ projekta K171: Na Biotehničkom fakultetu o zaštiti vinove loze

Vebinar u okviru Erasmus+ projekta K171: Na Biotehničkom fakultetu  o zaštiti vinove loze

Zahvaljujići saradnji Univerziteta u Reimsu i Univerziteta Crne Gore na Erasmus + projektu (K171), na Biotehničkom fakultetu će se u utorak 21. marta 2023. godine održati vebinar u organizaciji Unit Research Induced Resistance and Plant Protection

Vebinar počinje u 9:00 časova kada će se prisutnima obratiti koordinatori programa prof. Florence Fontaine, sa Univerziteta u Reimsu,  i prof. Nedeljko Latinović, sa Bioethničkog fakulteta UCG.

Nakon toga održaće se tri prezentacije: Prvo predavanje odnosi se na Metagenomiku (od planiranja do analize podataka), a ostala dva na zaštitu vinove loze.

Praćenje webinara biće organizovano u sali A4, sa početkom u 9:00 na Biotehničkom fakultetu.

Na vebinar se pozivaju studenti svih nivoa studija, akademsko i istraživačko osoblje kao i svi zainteresovani.

Program vebinara možete vidjeti ovdje.