Konkurs za upis na specijalističke studije 2018/19

Prijave za specijalističke studije 21. i 24. septembra 2018. godine

Univerzitet Crne Gore raspisaće sjutra, 20. septembra 2018. godine, kao što je i najavljeno,  konkurs za upis na specijalističke studije za studijsku 2018/2019. godinu.

„Mjesta ima za 2.447 studenata, od kojih će njih 1.237 biti na državnom budžetu. Na konkurs se mogu prijaviti kandidati sa završenim osnovnim studijama obima najmanje 180 ECTS kredita iz odgovarajuće oblasti nauka ili umjetnosti.

Prijave na konkurs predaju se studentskim službama 21. i 24. septembra 2018. godine.

Uz prijavu za upis, kandidati podnose original diplomu o završenim osnovnim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim studijama, uz dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajući sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima na osnovnim studijama).

Upis kandidata izvršiće se zaključno sa 25. septembrom 2018. godine.

Svi detalji naznačeni su u tekstu konkursa, objavljenom na sajtu Pomorskog fakulteta Ktoro www.pfkotor.me, Univerziteta Crne Gore www.ucg.ac.me,, na FB stranici fakulteta i objavljen u sjutrašnjim izdanjima dnevnih novina, 20. septembra 2018.godine.

Studentima će za sva pitanja na raspolaganju biti studentska služba Pomorskog fakulteta Kotor.

Kontakt studentske službe Pomorskog fakulteta Kotor