Novi broj dodatka Studentski korak u DN Dan

U okviru predmeta Praksa u štampanim medijima studentkinje i studenti prve godine Medijskih studija i novinarstva pišu za jedan od najčitanijih medija u Crnoj Gori, DAN.

U novom broju Studentskog koraka možete čitati o ljetnjoj turističkoj sezoni u Nikšiću, ovogodišnjim ponudama i manifestacijama organizovanim za posjetioce, a osim toga informišite se i ko su turisti koji u najvećem broju posjećuju Virpazar.

Upoznajte se sa rezultatima rada humanitarki Tamare Misirlić i Konstantine Nine Vojinović, iza kojih je na desetine uspješno realizovanih humanitarnih akcija. Saznajte kakvi su uslovi u crnogorskim skloništima za pse i na koji način možete pomoći lokalnim organizacijama koje se bave zbrinjavanjem životinja. U četvrtom broju ovogodišnjeg Studentskog koraka možete pronaći savjete stručnjaka o korisnoj i pravilnoj upotrebi medija, kao i o njihovom uticaju na djecu u periodu odrastanja.