Dodjela nagrada najboljim studentima Fakulteta političkih nauka

Na Fakultetu političkih nauka danas su uručene nagrade najboljim studentima.

Nagrađeni studenti koji su tokom osnovnih studija ostvarili najvišu prosječnu ocjenu su:

1. MILICA BOJOVIĆ, Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (9.89)

2. ALEKSANDAR BULATOVIĆ, Studijski program Medijske studije i novinarstvo - “A (9.56)

3. IVANA MATANOVIĆ, Studijski program Socijalna politika i socijalni rad - “B” (8.85)

Za uspjeh na studijama, iskazan srednjom ocjenom položenih ispita 9.00 i više, nagrađeni su:

1. MARKO SALIJEVIĆ, Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (9.77)

2. TATJANA MINIĆ, Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (9.73)

3. JANA VUJISIĆ, Studijski program Medijske studije i novinarstvo - “A” (9.52)

4. IVA VUJISIĆ, Studijski program Medijske studije i novinarstvo - “A” (9.50)

5. MAJA VUKOVIĆ, Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “B” (9.46)

6. MARIJA MAŠOVIĆ, Studijski program Medijske studije i novinarstvo - “B” (9.12)