Večeri socijalne politike i socijalnog rada

Studijski program Socijalna politika i socijalni rad Fakulteta političkih nauka UCG i Vijeće studenata Fakulteta političkih nauka (VSFPN) realizuju stručne debate ,,Večeri socijalne politike i socijalnog rada“.

Cilj navedene aktivnosti ogleda se u promociji socijalne politike i socijalnog rada u Crnoj Gori kroz aktuelizaciju tema od šireg javnog interesa. Učešće u diskusijama i debatama uzeće mladi stručnjaci iz humanističkih profesija, koji su istraživački aktivni u javnom sektoru, civilnom društvu i međunarodnim organizacijama.

U sklopu četvrte aktivnosti, koja će biti održana u utorak, 27. februara 2024. godine, mr Amela Jarović Orahovac govoriće na temu ,,Deinstitucionalizacija u oblasti socijalne i dječje zaštite", nakon čega će uslijediti diskusija.

Link za prijave je u prilogu: