MEDIA 2040 - Osnaživanje mladih zagovarača za slobodu medija na Zapadnom Balkanu

Sljedeća lokacija na kojoj su studentkinje druge i treće godine Studijskog programa Medijske studije i novinarstvo pitale  građane kako percipiraju medije danas i kakva je njihova vizija medija kroz 16 godina bio je Kotor. Ova aktivnost se sprovodi u okviru projekta "Mediji 2040: Osnaživanje mladih zagovarača za slobodu medija na Zapadnom" u kojem učestvuju univerziteti iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Sjeverne Makedonije, Albanije i Kosova, uz finansijsku podršku Ambasade Kraljevine Holadije.
Dosadašnja ispitivanja pokazala su da građani Kolašina imaju najoptimističniju viziju u pogledu budućnosti medija, dok će studentkinje podatke predstaviti u ponedeljak u 12.00 časova u Rektoratu.