Večeri socijalne politike i socijalnog rada

Studijski program socijalna politika i socijalni rad Fakulteta političkih nauka UCG i Vijeće studenata Fakulteta političkih nauka (VSFPN) realizuju stručne debate ,,Večeri socijalne politike i socijalnog rada“.

Cilj navedene aktivnosti ogleda se u promociji socijalne politike i socijalnog rada u Crnoj Gori kroz aktuelizaciju tema od šireg javnog interesa.

Učešće u diskusijama i debatama uzeće mladi stručnjaci iz humanističkih profesija, koji su istraživački aktivni u javnom sektoru, civilnom društvu i međunarodnim organizacijama.

U sklopu šeste aktivnosti, koja će biti održana u utorak, 02. aprila 2024. godine sa početkom u 17:00 sati sala 5, spec. sci. Jelena Novićević govoriće na temu ,,Priče iz prakse: Od socijalnog do omladinskog rada“, nakon čega će uslijediti diskusija.

Link za prijave: https://forms.gle/qQgCjUTntKzL8b7QA