Radionica i interaktivna diskusija (livestream) - FPN UCG i FPN UBG

Pozivamo studente da prisustvuju i učestvuju u radionici i interaktivnoj diskusiji na engleskom jeziku koju organizuju Centar za evro-atlantske studije, Fakultet političkih nauka Univerziteta u Beogradu, i FPN UCG. Fakultet političkih nauka UCG organizuje livestream prenos (uživo) radionice i diskusije putem interneta u ponedjeljak, 11.03.2019. u sali 1 sa početkom u 10h.

Teme radionice su:

- Will the Western Balkans be a part of Euro-Atlantic institutions?

- Crisis of the liberal consensus in the Western Balkans

sa Markom Savkovićem, programskim direktorom Beogradskog fonda za politički izvrsnost.

U radionici i diskusiji učestvuje sedam Univerziteta iz nekoliko evropskih zemalja, uključujući i tim studenata Univerziteta Crne Gore i Fakulteta političkih nauka UCG. Studenti će imati priliku da upoznaju različite stavove i mišljenja o važnim i aktuelnim pitanjima i problemima, pri čemu će imati i mogućnost da postave pitanja učesnicima radionice

Prenos uživo će biti organizovan u sali 1 Fakulteta političkih nauka UCG u ponedjeljak, 11.03.2019. godine u 10:00h.

Dobro došli.