Odobren dodatni broj studenata za upis na jednogodišnje magistarske studije Fakulteta političkih nauka

Upravni odbor Univerziteta Crne Gore, odobrio je na osnovu predloga Senata UCG, na zahtjev FPN-a, dodatnih 14 kandidata za upis na magistarske studije obima 60 ECTS kredita na Fakultetu političkih nauka, za studijsku 2020/21. godinu.

Upis dodatnog broja obavlja se prema utvrđenoj konačnoj rang listi. Upisaće se dodatno tri kandidata na programu Politikologija, četiri na programu Međunarodni odnosi i sedam kandidata na studijskom programu Socijalna politika i socijalni rad. Upis dodatnog broja je u skladu sa licencom i kriterijumima kvaliteta organizacije nastave.

Upis će se obaviti u ponedjeljak, 2. novembra od 11 do 13h na šalteru Studentske službe.