Debata debatnog kluba Agora - Ovaj dom bi dozvolio ženama dojenje u javnosti

Pozivamo Vas da posjetite i poslušate javnu debatu Debatnog Kluba " Agora" na temu Ovaj dom bi dozvolio ženama dojenje u javnosti.
Debata će se održati u ponedeljak, 23. oktobar , na Fakultetu političkih nauka , u 18:00h ,u sali 3.

Ova debata će biti ''special edition'' jer će biti uključeni i saradnici u nastavi mr Almedina Vukić i mr Marko Savic

Razlog zbog kojeg smo se odlučili na ovu temu jeste podijeljen stav javnosti na ovu ''taboo'' temu.
Smatramo da kroz debatu možemo doći do kompletnijeg viđenja ovog problema.

Na strani vlade će biti Ana Puljiz i Almedina Vukić dok će na strani opozije biti Marko Savic i Matija Miljanić.

Pozivamo prisutne da se priključe diskusiji nakon završetka debate i da upotpune ovaj događaj svojim argumentima i mišljenjem o temi o kojoj se u javnosti malo govori