Realizacija prvih aktivnosti u okviru Zajedničkog regionalog programa "Dijalog za budućnost"

Fakultet političkih nauka u saradnji sa Agencijom za elektronske medije realizuje prvu u nizu aktivnosti u okviru projekta ”Medijska i informacijska pismenost u funkciji razvoja kritičkog mišljenja i zagovaranja mladih”. Trodnevne onlajn radionice na temu medijske i informacione pismenosti okupiće novinare elektronskih i štampanih medija iz cijele Crne Gore, kao i studente novinarstva 26, 27, i 28. novembra.

Radionice su dio Zajedničkog regionalnog programa @dijalogzabuducnost, koji u Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Srbiji sprovode UNESCO, UNICEF i UNDP.