Uručene nagrade najboljim studentima Fakulteta političkih nauka

Prof. dr Milan Marković, dekan Fakulteta političkih nauka, uručio je danas plakete i prigodne nagrade najboljim studentima za ostvaren uspjeh na osnovnim studijama.

Na ovaj način smo još jednom pokazali punu posvećenost i podršku našim najboljim studentima za uloženi trud da usvoje nova iskustva i znanja, jer je njihov rezultat primjer i dokaz da i u najtežim okolnostima pandemije, kvalitet opstaje i biva prepoznat u akademskoj zajednici. Dodjeljene nagrade predstavljaju skroman doprinos za njihov budući akademski razvoj, istakao je u obraćanju.

Najbolji studenti na studijskim programima Fakulteta političkih nauka, koji su tokom osnovnih studija ostvarili najvišu prosječnu ocjenu su:

ANDRIJANA PALjUŠEVIĆ (2/17), Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (10.00)

DANICA KOVAČEVIĆ (134/17), Studijski program Medijske studije i novinarstvo - “B” (9.41)

DAJANA ZEČEVIĆ (83/17), Studijski program Socijalna politika i socijalni rad - “B”  (9.33).

Za uspjeh na studijama, iskazan srednjom ocjenom položenih ispita “A” (9,5 i više), nagrade su dobili:

BRANKO STEŠEVIĆ (43/17), Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (9.81)

ALEKSANDAR VUKMIROVIĆ (8/17), Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (9.79)

DAVID VASOVIĆ (13/17), Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (9.75)

AMAR SADIKOVIĆ (6/17), Studijski program Politikologija – Međunarodni odnosi - “A” (9.53).