Naredno predavanje iz Političkog marketinga

Naredno predavanje iz Političkog marketinga održaće se 19. marta u 9:15, u sali 2.

Na predavanju će gostovati Leka Dedivanović, konsultant u oblasti marketinga, medija i komunikacija. On će studentima prikazati kako se vodi marketinška kampanja uz praktične i stvarne podatke, primjere iz prakse u zemlji i regionu. Studentima će biti prikazana i jedna studija slučaja - primjer jedne konkretne realizovane kampanje podizanja društvene svijesti o problemima u saobraćaju.

Leka Dedivanović je završio FPN u Podgorici, smjer novinarstvo, a nakon toga magistarske studije na programu Odnosi sa javnošću. Radio je kao novinar u novinama i časopisima „Pobjeda“, „Index“, „Caffe Montenegro“, „Džada Glavnog grada“, i web portalu CdM.

Više od decenije radio u McCann Podgorica, najvećoj full service agenciji u Crnoj Gori.

Leka Dedivanović je o svojom iskustvima već govorio na Ekonomskom fakultetu i Fakultetu političkih nauka u Podgorici.