Teme seminarskih sa datumima odbrana

Studenti pripremaju pisani dio rada do 10 stranica u kojem predstavljaju organigrammeđunarodne organizacije, članstvo, tijela, istorijat. U drugom dijelu rada opisuju djelovanje te organizacije u praksi tako što izaberu neki program ili projekat koji ta organizacija sprovodi, sa dijelom koji se odnosi na djelovanje te organizacije u Crnoj Gori i članstvo CG u toj organizaciji gdje god je to relevantno. Literatura za većinu organizacija ne postoji već se rad piše na osnovu zvaničnog website i pretragom analiza i publikacija, ako je relevantno naučnih članaka, zvaničnih saopštenja, publikacija samih organizacija itd.

Na odbrani student prezentuje power point prezentaciju.

Pisani dio rada se šalje saradniku na mail dan prije predviđene odbrane do 18h. markosa@ucg.ac.me