ECTS katalog; Ispitna pitanja; Teme za seminarski rad; Literatura za predmet; Termini testova

U dodatku obavještenja studenti mogu pronaći:

ECTS katalog sa ishodima učenja;

Teme za seminarski rad (teme su ujedno i ispitna pitanja);

Knjigu, koja služi za pripremu nastavnih oblasti do 1945. godine studenti mogu preuzeti na ovom LINK-u.
Knjigu, koja služi za pripremu nastavnih oblasti nakon 1945. godine, studenti mogu preuzeti na ovom LINK-u.

Treći dio, koji obuhvata period nakon 1945. godine, ali uz određena pojašnjenja najznačajnijih događaja iz istorije balkanskih odnosa ali i tematske cjeline koje obuhvataju period nakon 2000. godine, studenti mogu preuzeti iz dodatka obavještenja.

Napomena: Teme za seminarski rad se prijavljuju saradniku u nastavi na mejl ili na času vježbi. Teme je moguće prijaviti do kraja februara. Nakon okončanog roka za prijavu, raspored termina za odbranu radova će biti objavljen na sajtu fakulteta. Seminarski radovi se rade individualno.

Termin redovnog testa: 19. IV

Termin popravnog testa: 26. IV