Obavještenje o vježbama

Na zahtjev studenata studijskog smjera Medijske studije i novinarstvo, uvodi se mogućnost održavanja vježbi putem Zoom aplikacije u terminu: utorak, 8:00-9:30h. Pozivni linkovi će biti dostupni neposredno prije početka časa na sajtu.

Napominje se, da se vježbe i dalje održavaju uživo, na fakultetu, u za to predviđenom terminu. Zoom-termin je za one studente koji, zbog velikih pauza između nastave i vježbi petkom, ne mogu uskladiti prevoz iz drugih gradova i termin održavanja vježbi, što je slučaj sa ograničenim brojem studenata. Mole se studenti da dodatni čas vježbi (za koji važe isti program rada kao i za časove uživo) ne zloupotrebljavaju, već da ga koriste samo u navedenom slučaju nužde. U slučaju zloupotrebe dodatne mogućnosti, ona će biti obustavljena i svi studenti će morati prisustvovati časovima uživo, kao i ostale kolege.