Obavještenje studentima koji su prijavili ispit iz Elektrotehnike sa elektronikom u ljetnjem semestru 2018/19 školske godine

Studenti koji su prethodne godine slušali nastavu, a nijesu položili ispit, iz predmeta Elektrotehnika sa elektronikom na drugoj godini studija Metalurško tehnološkog fakulteta ( studijski programi metalurgija i hemijska tehnologija) u terminima predviđenim rasporedom za časove nastave i računskih vježbi mogu koristiti kao termine konsultacija.

Prema pravilima neće se organizovati nastava.

Konsultacije će se obavljati u kabinetu predmetnog nastavnika ( kabinet 331 na III spratu) ponedeljkom od 11 do 13 časova

U terminima nastave 11.02. i 18.02.2019 nije se pojavio niko od prijavljenih studenata.

U cilju definisanja termina kolokvijuma studenti su u obavezi da se obrate predmetnom nastavniku kako bi pravovremeno uskladili termine sa terminima drugih predmeta koje studenti slušaju.