Predstavljanje MEP&M projekta na sastanku Rektorata UCG pod nazivom „Predstavljanje trenutno aktivnih ERASMUS projekata UCG-a“

Na sastanku „Predstavljanje trenutno aktivnih ERASMUS projekata UCG-a“ održanom u Rektoratu Univerziteta Crne Gore održanom 24.11.2021. godine učesvovali su i predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor. Između trenutno aktivna 24 Erasmus+ projekta, održana je online prezentacija projekta „Razvoj regionalnog zajedničkog master programa za zaštitu i upravljanje morskom sredinom – MEP&M“ sa ciljem razmjene iskustava, uvezivanjem kompatibilnih projekata i efikasne mobilizacije postojećih resursa na Univerzitetu.

Više informacija dostupno na Predstavljena 24 Erasmus + projekta na Univerzitetu Crne Gore i mogućnosti zajedničkog djelovanja.