Odbrana polaznih istraživanja/ mr Jovana Kandić/ Biotehnički fakultet

Odbrana polaznih istraživanja doktoranda mr Jovane Kojić pod nazivom „ Uticaj selekcionisanih Saccharomyces i ne Saccharomyces kvasaca i malolaktičke fermentacije na aromatski profil crvenih vina različitih sorti vinove loze“ održaće se u četvrtak, 09. maja 2023. godine  u 13:00 časova u sali A6.

Komisiju za ocjenu podobnosti doktorske teze i kandidata čine:

1. Doc. dr Danijela Raičević, Biotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: Tehnologija poljoprivredno-prehrambenih proizvoda) - mentor
  2. Prof. dr Radmila Pajović-Šćepanović, redovni profesor Biotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: Tehnologija poljoprivredno-prehrambenih proizvoda) – član.
  3. Doc. dr Tatjana Popović, Biotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: Vinogradarstvo) – član.