Doktorski rad/mr Kristina Gvozdenović/Fakultet političkih nauka

Doktorska disertacija mr Kristine Gvozdenović pod naslovom Metafore jedinstva kao diskurs nacionalnog identiteta na primjerima crnogorskih i japanskih političkih govora i Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije, izloženi su u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci.

Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije podnijela je Komisija u sastavu:

• dr Maruša Pušnik, redovni profesor Fakulteta za družbene vede Univerziteta u Ljubljani ;
  • dr Nataša Ružić, vanredni profesor Fakulteta političkih nauka Univerziteta Crne Gore;
  • dr Boris Vukićević, redovni profesor Fakulteta političkih nauka Univerziteta Crne Gore.

Doktorska disertacija i Izvještaj Komisije o ocjeni doktorske disertacije stavlja se na uvid javnosti 15 dana od dana isticanja obavještenja u Centralnoj biblioteci (Podgorica, ulica Džordža Vašingtona bb), a primjedbe se mogu dostaviti Vijeću Fakulteta političkih nauka (Podgorica, ulica 13. jula br. 2).