Pridružite se 4. Međunarodnom Zorh susretu

Susret naučnika, stručnih radnika i studenata na temu zaštite okoline u Republici Hrvatskoj (4. ZORH susret) projekat je koji organizuju studenti Hemijsko-tehnološkog fakulteta u Splitu zajedno s Fakultetom materijala, metalurgije i reciklaže u Košicama te studentskom sekcijom Hrvatskog društva hemijskih inženjera.

Pravo učestvovanja imaju: studenti osnovnih i postdiplomskih studija iz područja tehničkih, prirodnih i društvenih nauka, naučnici i stručnjaci koji se aktivno bave naučnim radom iz područja ekologije, društvenih nauka i zaštite okoline, te radnici iz srodnih industrija koji svojim iskustvom mogu upozoriti na probleme onečišćenja vode i vazduha te na zbrinjavanje otpada nastalog u prozvodnji.

Cilj 4. ZORH susreta je povezati akademsku zajednicu s privredom kako bi se raspravilo o ključnim problemima i kako bi se javnost dodatno podstakla na veću zainteresovanost u području zaštite okoline.

Detaljnije na sledećem linku: https://zorh.jmconsulting.hr/