Obavještenje o uplati I rate školarine za ljetnji semestar studijske 2020/2021. godine

Obavještavaju se studenti (osnovnih, specijalističkih i magistarskih studija) da su dužni da uplate PRVU ratu školarine za LJETNJI semestar 2020/2021. studijske godine,  najkasnije do 15. februara 2021.

Plaćanje naknade za studiranje za ljetnji semestar odobrava se u 3 rate:

Prva rata: do 15.02.2021. godine

Druga rata: do 15.04.2021. godine

Treća rata: do 01.06 .2021. godine.

Dokaz o uplati potrebno je dostaviti Studentskoj službi svakog radnog dana od 11 do 13 časova ili  poslati mail-om na adrese:

- verami@ucg.ac.me

- majdam@ucg.ac.me

Uplatnice  moraju biti poslate u attach-u kao prilog, kako bismo bili u mogućnosti da ih odštampamo i evidentiramo.

U mail-u obavezno naznačiti:

• Ime i prezime
  • Broj indeksa i
  • Studijski program

VAŽNA NAPOMENA!

Prilikom uplate školarine studenti su dužni da pored ličnih podataka na UPLATNICI u banci unesu i svoj JEDINSTVENI STUDENTSKI KOD (JSK), koji se nalazi na Prijavnom listu.