Posjeta ambasadi Države Palestine u okviru Dana obilježavanja solidarnosti sa palestinskim narodom

Crnogorsko udruženje studenata političkih nauka- MAPSS u saradnji sa ambasadom Države Palestine u Crnoj Gori, organizovaće 14. 11. 2017. godine posjetu ambasadi Palestine u okviru koje će studenti biti u prilici da prisustvuju predavanju Nj.E Rabii Alhantouli-ja, nakon čega će biti upriličen razgovor sa učesnicima.

Svi zainteresovani studenti prijave mogu slati na e-mail: mapss.mn@gmail.com do 12.11. 2017. godine.

Napomena: Ukoliko broj prijavljenih bude premašio ukupan broj predviđenih učesnika, prednost će imati studenti koji su prijave dostavili prvi.