Septembarski ispitni rok

- SEPTEMBARSKI ROK -

Prijava za ponovno polaganje ispita u septembarskom ispitnom roku izvršiće se od 10. do 16. jula 2018. godine u terminu od 10.00 do 14.00 časova na šalteru Studentske službe. Visina naknade iznosi 5.00€ za svaki ispit posebno.

*NAPOMENA: Studenti koji nisu izmirili finansijke obaveze prema Fakultetu neće biti u mogućnosti prijaviti ispite za septembarski ispitni rok.

- PRENEŠENI ISPIT ZAVRŠNE GODINE STUDIJA -

Prijava ispita za studente završne godine osnovnih studija (nepoložen i neprijavljen ispit) izvršiće se 20. septembra 2018. godine u terminu od 10.00 do 14.00 časova na šalteru Studentske službe. Zaostali ispiti polagaće se 22. i 23. septembra 2018. godine.

Za organizovanje dopunske-dodatne nastave, uključujući i oblike provjere znanja, studenti plaćaju naknadu u iznosu od 50.00€.

U prilogu možete preuzeti Odluku Upravnog odbora o naknadi za studiranje na Univerzitetu Crne Gore.