DRUGI UPISNI ROK - KONKURS ZA UPIS NA MASTER STUDIJE UNIVERZITETA CRNE GORE ZA STUDIJSKU 2020/21.GODINU

Prijave na konkurs za upis na master studije na Fakultetu političkih nauka, drugi upisni rok, za studijsku 2020/21. godinu, podnosiće se 19. oktobra 2020. godine u terminu od 11.00 do 13.00 časova na šalteru Studentzske službe.

Dokumenta potrebna za upis:

- Popunjen i svojeručno potpisan formular za Prijavu za upis na master studije Univerziteta Crne Gore;

- Originalnu diplomu ili uvjerenje o završenim osnovnim studijama;

- Uvjerenje o položenim ispitima;

- Kopija biometrijske lične karte, a za strance odgovarajuća lična isprava.

Broj slobodnih mjesta po studijskim programima:

FAKULTET POLITIČKIH NAUKA

69

Međunarodni odnosi

18

Socijalna politika i socijalni rad

17

Novinarstvo

12

Komparativna politika

22

Polaganje prijemnog ispita će se organizovati  20. i 21. oktobra 2020. godine, a raspored polaganja biće istaknut na oglasnim tablama i internet stranicama organizacionih jedinica.

Više detalja pogledati na linku: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/10/objava/90527-raspisan-konkurs-za-drugi-upisni-rok-za-budzetske-master-studije