Produžen rok za Tara Resources Stipendijski program

Ovim putem želimo da Vas obavijestimo da je kompanija Tara Resources produžila Konkurs za Stipendijski program u kojem će dodijeliti četiri stipendije studentima iz Crne Gore.

Prioritet će imati studenti sa prebivalištem na teritoriji Opštine Mojkovac i opština na sjeveru Crne Gore, čime kompanija ostaje dosljedna u namjeri da ulaže u obrazovanje i osposobljavanje kadra za rad u budućem rudniku.

Konkurs je otvoren do 15. oktobra 2022. i mogu se prijaviti studenti upisani na Zaštitu životne sredine i Metalurgije Tehnološko-metalurškog fakulteta u Podgorici, kao i studenti Geologije i Rudarstva na fakultetima u regionu (Beograd, Tuzla, Banja Luka).

Prijava, svi detalji o potrebnoj dokumentaciji, obrazovnim profilima koji se stipendiraju, uslovima i rokovima mogu se naći na web stranici kompanije.