Održan Info dan za studente svih smjerova druge godine

Dana 11.4.2019. godine održan je Info dan, gde su studenti druge godine svih smjerova našeg fakulteta bili informisani o studentskoj praksi koja će od naredne školske godine biti obavezna za sve studente treće godine našeg fakulteta. Dekanica Metalurško-tehnološkog fakulteta prof. dr Mira Vukčević je upoznala studente koji su prisustvovali Info danu o samoj ideji studentske prakse kao još jednom vidu poboljšanja procesa obrazovanja i kasnijeg lakšeg prilagođavanja svakodnevnim zadacima koji čekaju svršene studente na njihovim budućim radnim mjestima. U drugom dijelu prezentacije prodekan za nastavu prof. dr Nada Blagojević je detaljno objasnila procese prijavljivanja i održavanja studentske prakse u toku naredne školske godine. Tu su još bili prisutni i rukovodioci svih studijskih programa Metalurško-tehnološkog fakulteta.

Na kraju je istaknuto, da će sve relevantne stvari u vezi studentske prakse biti redovno objavljivane i ažurirane na našem sajtu i facebook grupi.