Akademski integritet

Dragi studenti,

Imajući u vidu početak nastave na našem fakultetu u ljetnjem semestru 2019/2020. godine, ovim putem želimo da podjetimo na zaključke sa sastanka kojem su prisustvovali predstavnici za akademski integritet, predstavnici Studentskog parlamenta UCG, a po pozivu Centra za unapređenje kvaliteta.

Naime, kako je istaknuto na sastanku, nadamo se da ćete iskoristiti ovaj period i da u što veem broju pristupite polaganju testova za akademski integritet (sajt: www.akademskiintegritet.ucg.ac.me). Na ovaj način nastojimo da vam ukažemo na osnovne postulate akademskog integriteta, što je od velike važnosti u vašem daljem postupanju i radu.

Nadamo se da uviđate značaj učestvovanja i da ćete ovom zahtjevu izaći u susret, kako bismo zajednički doprinijeli širenju kulture kvaliteta na Univerzitetu Crne Gore.