NVO Cazas raspisuje konkurs za plaćenu stručnu praksu za studente novinarstva

Konkurs za plaćenu praksu otvoren je za sve studente završne godine na studijama novinarstva u Crnoj Gori, koji su zaniteresovani/e za istraživanje o ljudskim i manjinskim pravima, zaštiti i unaprjeđenju ljudskih prava LGBTI osoba, socijalnoj i zdravstvenoj zaštiti, ali i drugim interesantnim temama u vezi sa djelatnošću CAZAS-a.

Stručna praksa će podrazumijevati rad na e-portalu www.zdravlje.co.me , a predviđeno trajanje prakse je osam mjeseci.

Zainteresovani kandidati/kinje mogu podnijeti prijavu sa kraćom biografijom i motivacionim pismom najkasnije do 25.02.2020.godine, putem e-maila sara.nikcevic@cazas.org.

Za sve dodatne informacije oko prakse možete se obratiti programskoj asistentkinji u CAZAS-u Sari Nikčević na mail sara.nikcevic@cazas.org kao i putem telefona 020 658 520 svakog radnog dana od 9-15 časova.

Više informacija o CAZAS-u dostupno je na http://www.cazas.org